Кошик
175 відгуків
+380 (63) 366-53-35
+380 (67) 505-93-72
+380 (95) 901-42-08
Інтернет-магазин "Торнадор" - пневмоінструмент для хімчистки та все для автомийки

Нано-мийка автомобіля, хімія для нано-мийки Kenotek (Бельгія).

Собівартість витрат на одну нано-мийку 0.5-0.8 євро!

Нано-мийка виробляється у три етапу:

1) Безконтактна мийка. Нанесення лужного нано-очисника Keno 4000 з запахом сосни для змивання великих частинок бруду безконтактним методом (завдали,почекали 1-2 хвилини, збили за допомогою мийки).

2) Контактна мийка. Після першого кроку залишається дрібний бруд (пил, пісок і т. д.), яка забирається кислотної нано-шампунью (Omega або Сrystall) і мочалкою. Поверхня авто набуває ідеальну чистоту і готова до третього кроку.

3) Воскування. На мокрий автомобіль наноситься нано віск (Diamond або Platinum), що працює в дві фази:

а) нано віск заповнює собою мікро-тріщини і мікроподряпини,"вирівнювання" лако-фарбовий шар

б) з'єднуючись між собою, частинки воску утворюють захисну плівку частки мікрон, яка покриває собою весь автомобіль.

Смачиваете з апарату високого тиску весь автомобіль, щоб віск "спрацював" і забираєте залишки води ганчіркою для сушіння.

В результаті отримуєте ідеально чистий автомобіль з захистом від 3 до 5 мийок з глибоким блиском.

Ефект від нано-мийки можна побачити після першого миття автомобіля за трьохетапної технології.

 

Лак автомобіля не такий гладкий як нам здається, якщо дивитися неозброєним оком. Під мікроскопом можна побачити, що лак має пористу структуру, тому автомобіль з часом тьмяніє і набуває матового, сірий відтінок. Так само цей ефект посилюється, як не дивно це прозвучить, нашими мийками, які найчастіше мають не сертифіковане обладнання і матеріали. Як правило,використовується "дешева хімія", що містить солі і фосфати, руйнівне лако-фарбовий шар, згубно впливає на здоров'я та екологію. Kenotek пропонує лінійку продуктів серії "nano", яка безпечна для людини, автомобіля та природи. Активною частиною цих продуктів є нано-молекули.

Мийка з допомогою продуктів на основі нано-молекул розділена на кілька етапів.

Етап 1.

Нанесення хімії, піногенератором, (пінної насадкою,пенником) містить активні нано-молекули, які запрограмовані на проникнення в пори лаку автомобіля і видалення бруду пилу та інших шкідливих для лаку частинок. Активний процес очищення можна спостерігати навіть неозброєним оком. Нанесена суміш збивається теплою водою.

Етап 2.

Нанесение фосфорецируещей смеси, которая подготавливает поры лака для нано-керамического покрытия, а также восстанавливает заводской блеск покрытия. Процесс нанесения проходит с помощью пенника,после "мочалится" вся машина. Автомобиль сбивается тёплой водой.

Этап 3.

Нанесение нано-керамического покрытия. Молекулы смеси, заполняют пористую структуру лака и делают её ровной и гладкой. Помимо этого поднимается глубина цвета автомобиля. Этот слой не даёт частицам пыли и грязи застревать в порах лакового покрытия, и облегчает их удаление обычным потоком воды. Делает автомобиль более защищённым от агрессивного воздействия окружающей среды, особенно актуально в зимний период. В десятки раз эффективнее процедуры вскрытия твёрдым воском, тефлоном.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner